Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Çelebioğulları ile Yöresel Lezzetler

7 ay önce   Hizmet Rehberi   Gaziantep   151 Ziyaret Referans: ELYqaQlenjk

1984 yılında Gaziantep’te başlayan yolculuğuyla Çelebioğulları, yöresel lezzetleri sofralara taşımaya devam ediyor. Baklava imalatını çok iyi bilen Çiftçi Kardeşler, baklavanın yanı sıra tüm yöresel lezzetleri yerli ve yabancı pazarlarda tüketicilerin beğenisine sunmakta. Salçadan sosa, baharat ve kuruyemişlerden meyve kurusu ve fıstık ezmesine kadar birçok ürünüyle Çelebioğulları, damaklarda kalıcı izler bırakıyor.

Baklava denildiğinde akla ilk gelen ilimiz şüphesiz ki Gaziantep’tir. Bunun en önemli nedenleri ise bölgenin coğrafi konumu, fıstığı ve geleneksel pişirme teknikleridir. Üretim tesisi ve 5 şubesinde hizmet veren Çelebioğulları adeta baklava ile ismi özdeşleşen markalardan biri konumunda. Üstelik sadece Gaziantep’te değil, yurt genelinde de aynı ilgiyi görüyor. Ayrıca internet üzerinden satış yapan firma online baklava siparişi denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri.

Baklavanın yanı sıra şöbiyet, fıstık ezmesi, fıstık sarma gibi ürünleriyle de Çelebioğulları damaklara tat katmakta. Fıstıklı kurabiye, bülbül yuvası ve daha birçok ürünü hemen her kesimden tüketicinin sofralarını süslüyor. Ürünlerini tamamen el yapımı hazırlaması en önemli tercih nedenlerinden biri. Ayrıca doğal şeker pancarı kullanması ve katkı maddesine yer vermemesi en önemli özellikleri arasında. Meşe odunu fırınlarında hazırladığı tatlılar yöre halkının yanı sıra tüm yurt genelinde büyük beğeni topluyor.

40 yıla yakın süredir gıda sektöründe hizmet veren Çelebioğulları, ürün çeşitliliğini sürekli artırmakta. Üstelik farklı tercihlere uygun çözümler sunmakta. Örneğin vegan baklava, mormiks baklava, glutensiz baklava bunlardan birkaçı. Tek dilimlik baklava satışı ise farklı kitlelere güzel bir baklava deneyimi sunuyor. Ürünlerinin her zaman taze olması müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmasını sağlıyor.

Dilediğiniz her ortamda lezzetli bir baklava deneyimine ulaşmak için celebiogullari.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm baklava çeşitleri ve yöresel lezzetlerde Çelebioğulları ayrıcalığını mutlaka deneyimlemelisiniz.