Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Alternatif Kitap ile Kitap Alışverişlerinde Tasarruf İmkanı

8 ay önce   Hizmet Rehberi   İstanbul   141 Ziyaret Referans: V4y1aKReQGw

“Kitapla buluşmanın alternatif yolu” sloganıyla hareket eden Alternatif Kitap, online kitap alışverişi için sağladığı imkanlarla sektörde lider firmalardan biri haline gelmiştir. Samimiyet, güven ve dürüstlük ilkeleriyle çıktığı bu yolda müşteri isteklerini her daim ilk sırada tutmuştur. Bu sayede büyümesini sürekli hale getirmiştir.

Alternatif Kitap, ucuz kitap denildiğinde akla ilk gelen adreslerden biridir. Ürün çeşitliliğinin geniş bir yelpazeye yayılması kitapseverlerin işlerini kolaylaştırıyor. Örneğin kültür kategorisinde edebiyat, çocuk kitapları, insan ve toplum gibi başlıklar yer alıyor. Akademik kitaplar, bilgisayar kitapları, eğitim, ekonomi veya genel konularda da ürün çeşitliliği fazla. Sağlık kitaplarından tarihe, yabancı kitaplardan yemek kitaplarına kadar birçok alanda çeşitli ürünleri var.

İnternet üzerinden hizmet veren en ucuz kitap sitesi Alternatif Kitap'ta hazırlık kitapları da önemli bir hacme sahip. Örneğin TYT, AYT, DGS, ALES kitapları bunlardan birkaçı. KPSS, ÖABT, YDS gibi sınavlara hazırlananlar konu anlatım ve soru bankası kitap ihtiyaçlarını buradan karşılamakta. Ayrıca ilkokul, ortaokul ve lise ders kitaplarında da geniş bir ürün çeşitliliği var. Tudem, Hayykitap, İthaki, Elma Yayınları bunlardan sadece birkaçı. Epsilon, Koridor Yayıncılık, Beyaz Balina Yayınları ve diğer yayınevlerinin kitaplarını da en ucuza burada bulabilirsiniz.

Alternatif Kitap'ın bir diğer özelliği de düzenlediği kampanyalardır. Bu kampanyalar sayesinde kitapseverlere en ucuz kitap çeşitlerini tedarikte yeni imkanlar sağlamaktadır. Örneğin İnkılap Kitabevi, Kırmızı Kedi, Sınav Yayınları indirim uyguladığı yayınevlerinden birkaçıdır. Seviye Yayınları, Sonuç Yayınları, Karekök Yayınları gibi birçok yayınevinin ürünleri böylelikle daha geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Alternatif Kitap'ta alışveriş süreçleri son derece hızlı ilerlemekte. İstedikleri ürünleri sepete kolayca ekleyen kullanıcılar ödeme adımını da kolayca tamamlıyor. Kişisel verileri yüksek güvenlik çözümleriyle koruması da bu bağlamda önemli bir özelliği. Böylelikle kullanıcılar web üzerinden kitap siparişi verirken herhangi bir kaygı ve endişeye kapılmıyor.

Siz de internet üzerinden kitaplara en ekonomik ve en hızlı şekilde ulaşmak isterseniz Alternatif Kitap'ı tercih edebilirsiniz. Kitaba ulaşmanın alternatif yolu olan Alternatif Kitap, en ucuz kitap siteleri arasında ayrıcalıklı konumunu koruyor.