Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Soft Baby

5 ay önce   Firma Rehberi   Adapazarı   261 Ziyaret Referans: WJxbo2jagwO

Soft Baby, ülkemizde bebek ve genç odası tekstil ürünleri satışında en önemli markalardan biridir. Belis ve Tarakçıoğulları şirketlerinin deneyimlerine sahip firmanın geçmişi 1936 yılına kadar uzanmaktadır. Soft Baby adıyla 2020 yılından itibaren online çocuk ve genç odası tekstil ürünleri satışına başlamıştır. Üstelik kısa sürede sektörde öne çıkan markalardan biri haline gelmiştir. 0-18 yaş aralığına yönelik zengin ürün yelpazesiyle pek çok ebeveynin beğenisini kazanmıştır. Montessori uyku setleri ve yatak nevresim takımları sektörde büyük ilgi görmektedir. Tüm ürünleriyle çocuklar ve gençler için tekstil ürünü alışverişlerinde akla ilk gelen markalardan biri haline gelmiştir.

Soft Baby ürünleri yüksek kalite standartlarıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Bu üstün kalite sayesinde çocukların ve gençlerin fiziksel ve psikolojik gelişimlerini desteklemektedir. Konforlu yatak nevresim takımları uyku kalitesini artırmaktadır. Üstelik renk ve desen seçenekleriyle farklı zevk ve beğenilere hitap etmeyi başarmaktadır. Takım setlerin yanı sıra tekli ürünler de ürün yelpazesinin bir parçasıdır. Süs yastıkları, silindir yastık korumaları ve baş yastıkları gibi ürünleri bebeklere güvenli bir uyku deneyimi sağlamaktadır.

Online satış kanalı softbabytekstil.com üzerinden hizmet veren Soft Baby, uyguladığı fiyat politikasıyla da sektörde ilgi görmektedir. Nitekim uyku sağlığı ve kalitesinin temel bir insan hakkı olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden uygun fiyatlı ürünleriyle yaşamsal bir ihtiyacı karşılamaktadır. Genç nevresim setleri, beşik uyku setleri ve diğer ürünleriyle kullanıcılarına güvenli ve kaliteli bir uyku deneyimi yaşatmaktadır.

Soft Baby kalitesiyle henüz tanışmadıysanız firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ailelerin güvenilir tekstil markası Soft Baby’de en kaliteli ürünleri en uygun fiyata bulabilirsiniz. Üstelik kullanımı kolay arayüzüyle siparişlerinizi kolayca tamamlamanız mümkün. Gelişmiş arama seçenekleriyle istediğiniz ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz. Çocuğunuz için satın alacağınız uyku seti veya nevresim takımlarıyla onu geleceğe daha iyi şekilde hazırlayabilirsiniz.